INSPEKTOR/ SPECJALISTA

W DZIALE SPRAW PRACOWNICZYCH I ORGANIZACYJNYCH

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni osobę na stanowisku Inspektora lub Specjalisty w Dziale Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie (inspektor) lub wyższe (specjalista) o profilu administracyjnym lub prawnym,
  • staż pracy na stanowisku związanym z obsługą Kancelarii Zakładu oraz wykonywaniem czynności administracyjnych związanych z obsługą organizacyjno-prawną jednostki – nie krótszy niż 3 lata.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do zadań Inspektora/Specjalisty w Dziale Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych należy m. in.:

  • obsługa kancelaryjna Zakładu;
  • przeprowadzanie konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przygotowywanie i obsługa administracyjna postępowań konkursowych na wybrane stanowiska pracy;
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu praktyk studenckich i zawodowych;
  • przygotowywanie, rejestrowanie, kompletowanie i przechowywanie wszystkich umów związanych z działalnością Zakładu, zawartych z kontrahentami zewnętrznymi;
  • opracowywanie i rejestracja dokumentów dotyczących organizacji Zakładu;
  • opracowywanie wewnętrznych aktów prawnych Zakładu oraz prowadzenie ich ewidencji.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają podpisanej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych

LEKARZ SPECJALISTA

IZBA PRZYJĘĆ

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na pełen etat Lekarza Specjalistę w Izbie Przyjęć.

SALOWA

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni Salową w Sekcji Higieny Szpitalnej, Dezynfekcji i Utrzymania Łóżek.

Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych.

PIELĘGNIARKA INSTRUMENTARIUSZKA

BLOK OPERACYJNY

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na zastępstwo Pielęgniarkę Instrumentariuszkę do Bloku Operacyjnego.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

POŁOŻNE

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNY

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na zastępstwo dwie Położne w Oddziale Ginekologicznym.