MŁODSZY ASYSTENT

ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I DIABETOLOGII

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni Młodszego Asystenta w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

W DZIALE ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYM

Rekrutacja wznowiona z dniem 18.11.2019

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni od zaraz osobę na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych w Dziale Administracyjno - Gospodarczym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, kierunek: automatyka, elektronika, robotyka, budowa maszyn lub pokrewne,
  • staż pracy na stanowisku związanym z dozorowaniem sprawności technicznej urządzeń, wyposażenia technicznego i technologicznego w obiektach służby zdrowia, obiektach użyteczności publicznej lub obiektach przemysłowyc - nie krótszy niż 5 lat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie spraw związanych z bieżącym dozorowaniem i zapewnieniem właściwego stanu technicznego, jak również użytkowego wyposażenia technologicznego budynku Szpitala i Przychodni tj. wentylatorni, rozprężalni gazów medycznych, stacji pomp próżniowych, sprężarkowni, sterylizatorni central wentylacyjnych, instalacji wentylacji oraz klimatyzacji,
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem właściwego stanu techniczengo i użytkowego sprzętu i aparatury medycznej będących na wyposażeniu Szpitala i Przychodni tj. serwisowaniem, okresowymi badaniami UDT oraz naprawami,
  • prowadzenie wszystkich spraw związanych z zakupami inwestycyjnymi w zakresie sprzętu i aparatury medycznej,  w tym prowadzenie rozliczeń finansowych z dostawcami oraz rozliczeń umów dotacji z Departamentu Zdrowia MSWiA.

DIETETYK W SEKCJI ŻYWIENIA

SP ZOZ MSWiA w Opolu pilnie zatrudni na umowę o pracę wykwalifikowanego Dietetyka w Sekcji Żywienia, w pełnym wymiarze czasu pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe - kierunek: dietetyka,
  • doświadczenie w zakresie żywienia zbiorowego (np. staż lub praktyka),
  • doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

PIELĘGNIARKA

IZBA PRZYJĘĆ

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni Pielęgniarkę w Izbie Przyjęć.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają podpisanej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

LEKARZ

W PODSTAWOWEJ OPIECE ZDROWOTNEJ

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni lekarza w Podstawowej Opiece Zdrowotnej.

DODATKOWE WYMAGANIA:

  •  tytuł specjalisty lub w trakcie specjalizacji.