INSPEKTOR

W DZIALE STATYSTYKI MEDYCZNEJ I ROZLICZEŃ

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni osobę na stanowisku Inspektora w Dziale Statystyki Medycznej i Rozliczeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziany staż pracy na stanowisku zajmującym się rozliczeniami świadczeń zdrowotnych

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają podpisanej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych

SPECJALISTA  DS. TECHNICZNYCH

W  DZIALE  ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYM

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni od zaraz osobę na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych
w Dziale Administracyjno-Gospodarczym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu technicznym, kierunek: automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektronika, budowa maszyn lub pokrewne
  • staż pracy na stanowisku związanym z dozorowaniem sprawności technicznej i użytkowej urządzeń, wyposażenia technicznego i technologicznego w obiektach służby zdrowia, obiektach użyteczności publicznej lub obiektach przemysłowych, nie krótszy niż 5 lat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie spraw związanych z bieżącym dozorowaniem i zapewnieniem właściwego stanu technicznego i użytkowego: instalacji wewnętrznych w budynkach oraz sieci zewnętrznych w granicach nieruchomości, wyposażenia technologicznego budynku szpitala i przychodni w tym m. in. wentylatorni, rozprężalni gazów medycznych, stacji pomp próżniowych, sprężarkowni, sterylizatorni, central wentylacyjnych,
  • prowadzenie i bieżące aktualizowanie wykazu sprzętu i aparatury medycznej, prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego i użytkowego sprzętu i aparatury medycznej, będących na wyposażeniu SP ZOZ tj. serwisowaniem i naprawami w okresach gwarancyjnych i pogwarancyjnych, badaniami wymaganymi przez producentów lub wymaganymi przepisami obowiązującego prawa. Prowadzenie wszystkich spraw związanych z zakupami inwestycyjnymi w zakresie sprzętu i aparatury medycznej, w tym prowadzenie rozliczeń finansowych z dostawcami oraz rozliczeń umów dotacji z Departamentem Zdrowia MSWiA.

PIELĘGNIARKA

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY OGÓLNY

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na zastępstwo Pielęgniarkę w Oddziale Chirurgicznym Ogólnym.

PIELĘGNIARKI

ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na umowę o pracę (w tym jedna umowa na zastępstwo) pięć Pielęgniarek w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

LEKARZ SPECJALISTA

IZBA PRZYJĘĆ

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni na pełen etat Lekarza Specjalistę w Izbie Przyjęć.