PIELĘGNIARKI

ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni dwie Pielęgniarki w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula informacyjna ochrony danych osobowych

INSPEKTOR

W DZIALE STATYSTKI MEDYCZNEJ I ROZLICZEŃ

(REKRUTACJA ZAKOŃCZONA)

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni osobę na stanowisku Inspektora w Dziale Statystyki Medycznej i Rozliczeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • staż pracy na stanowisku zajmującym się rozliczeniami świadczeń zdrowotnych - nie krótszy niż 4 lata.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW TO M.IN.:

  • rozliczanie świadczeń medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • monitorowanie i weryfikacja świadczeń medycznych, weryfikacja pod względem kompletności danych sprawozdawczych do OOW NFZ,
  • monitorowanie wyników weryfikacji świadczeń medycznych w Portalu Świadczeniodawcy, wyjaśnianie i poprawa zakwestionowanych przez płatnika rozliczeń,
  • prowadzenie sprawozdawczości statystycznej zewnętrznej i wewnętrznej dotyczącej świadczeń zdrowotnych,
  • prowadzenie sprawozdawczości kolejek oczekujących (przesyłanie raportów, weryfikacja).

INSPEKTOR LUB SPECJALISTA DS. MARKETINGU

STANOWISKO SAMODZIELNE

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni od zaraz Inspektora lub Specjalistę ds. Marketingu na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie  średnie (Inspektor) lub wyższe (Specjalista) na kierunku Zdrowie Publiczne lub Administracja. Publiczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • marketing związany z działalnością statutową Zakładu,
  • rozwijanie oferty medycznych usług komercyjnych,
  • realizowanie zadań z zakresu kontroli zarządczej,
  • planowanie i realizacja prac związanych z wdrożeniem oraz utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością,
  • pozyskiwanie środków dotacyjnych z Unii Europejskiej i innych źródeł.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

PIELĘGNIARKA

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY OGÓLNY

SP ZOZ MSWiA w Opolu pilnie zatrudni na zastępstwo Pielęgniarkę w Oddziale Chirurgicznym Ogólnym.

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

W DZIALE ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYM

SP ZOZ MSWiA w Opolu zatrudni od zaraz osobę na stanowisku Specjalisty ds. Technicznych w Dziale Administracyjno - Gospodarczym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, kierunek: automatyka, elektronika, robotyka, budowa maszyn lub pokrewne,
  • staż pracy na stanowisku związanym z dozorowaniem sprawności technicznej urządzeń, wyposażenia technicznego i technologicznego w obiektach służby zdrowia, obiektach użyteczności publicznej lub obiektach przemysłowyc - nie krótszy niż 5 lat.

  • prowadzenie spraw związanych z bieżącym dozorowaniem i zapewnieniem właściwego stanu technicznego, jak również użytkowego wyposażenia technologicznego budynku Szpitala i Przychodni tj. wentylatorni, rozprężalni gazów medycznych, stacji pomp próżniowych, sprężarkowni, sterylizatorni central wentylacyjnych, instalacji wentylacji oraz klimatyzacji,
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem właściwego stanu techniczengo i użytkowego sprzętu i aparatury medycznej będących na wyposażeniu Szpitala i Przychodni tj. serwisowaniem, okresowymi badaniami UDT oraz naprawami,
  • prowadzenie wszystkich spraw związanych z zakupami inwestycyjnymi w zakresie sprzętu i aparatury medycznej,  w tym prowadzenie rozliczeń finansowych z dostawcami oraz rozliczeń umów dotacji z Departamentu Zdrowia MSWiA.